HAKKIMIZDA

Hayat Burada...

2002 yılından beri, medikalden elektroniğe, beyaz eşyadan otomotive, hayata dair tüm üretim sektörleri için, gece gündüz durmadan çalışmaktayız.

Hayatı hepimiz için daha konforlu yaşanabilir kılmak için yeni üretim metotları, farklı teknolojiler geliştiriyoruz. En son üretim tekniklerini uyguluyor, dünyanın en kaliteli çeliklerine şekil veriyoruz.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 15 farklı ülkeye ihracat yapıyor, kalıp seti üretiminde Türkiye’nin lider firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri yatırımlarımıza aralıksız devam ediyor, üretim hattımızı en son teknolojiye sahip işleme merkezleri ile her geçen gün daha da güçlendiriyoruz.Hedefimiz, özel kalıp setleri üretiminde, ülkemizi en iyi şekilde temsil eden bir dünya markası haline gelmektir.

ART TECH TARİHİİş ortaklarının uzun yıllara dayanan sanayii üretim tecrübelerine bağlı olarak Art Tech, 2002 yılında özel kalıp seti imalatı için İstanbul'da kurulmuştur.

Şirket kısa sürede büyüdü ve ağırlıklı olarak Orta Avrupa'ya ihracat yapmaya başlamıştır. İlk başlarda otomobil endüstrisine hizmet eden Art Tech, zamanla birçok farklı sanayi sektörü izlemiştir.

Standart kalıp üretimi konusunda yeterli tecrübeye sahip olan firmamız, müşterinin talepleri doğrultusunda, özel kalıp seti üretimine geçiş yapmıştır. Bugün Art Tech, sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip, özel kalıp seti üretimi konusunda Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir.

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmek, aynı dili konuştuğumuzu ve aynı kültüre sahip olduğumuzu kanıtlamak için T.A.S. felsefesini geliştirdik ve içselleştirdik. Total Art Tech Çözümleri (Art Tech Bütünsel Çözümler). Her geçen gün kendimizi geliştirerek, daha iyi hizmet, mutlu çalışanlar ve memnun müşteriler için çalışıyoruz.

BİR BAKIŞTA ART TECH


2002

Şirketimiz, özel kalıp üsleri imal etmek üzere İstanbul'da kuruldu.

2003

ERP sisteme alınarak, ilk 3D ölçüm cihazı üretim hattına uyarlandı.

2004

İlk ihracat Almanya ile başladı.

2007

Art Tech, Türk İstatistik Enstitüsü tarafından kalıp seti ihracatında lider ilan edildi ve ödüllendirildi.

2009

İki yeni Japon makine üretim hattına adapte edildi.

2011

İkinci 3D ölçüm cihazı üretim hattına uyarlandı.

2015

İlk 5 eksenli CNC işleme merkezi üretim hattına uyarlandı.

2016

Üretime yeni dikey işleme merkezi adapte edildi ve yatırımlar devam ediyor.

2017

Temmuz ve Ağustos aylarında iki dikey CNC makinesi kuracağız.

KALİTE BELGEMİZ

ISO 9001:2008

Firmamızın 2017 ISO 9001 Belgesi’nin yenilenmiştir. Hizmet kalitemizi sürekli arttırmak için kalite yönetim sistemi çalışmalarımız yükselen bir başarı çizgisinde yürütülmektedir.