T.A.S.
TOTAL ART SOLUTIONS

T.A.S.

TOTAL ART SOLUTIONS

Art Tech'in müşterileri için daha iyi, daha hızlı, yüksek kalitede, zamanında ve düşük maliyetli iş yapma felsefesidir.

Projenin her adımı, teklif onayından depo teslimine kadar kontrol altında tutulmaktadır. Sipariş onayını takiben, üretimin her bir adımı; gerçek fotoğraflar, 3D ölçüm raporları, malzeme sertifikaları ve hatta müşteriye doğru yol almakta olan aracın konumu bildirilir.

Aynı Dili Konuşuyoruz ve Aynı Kültürü Paylaşıyoruz

Aynı dili konuşmak, Art Tech ekibinin dünyanın tüm dillerini konuşabileceği anlamına gelmiyor. Ancak, ekibimiz kalite beklentilerinizi, toleranslarınızı, teknik çizimlerinizi, ölçüm protokollerinizi ve projenizin önemini anlayabilecek düzeydedir. Her Art Tech çalışanı kendisini müşterisinin yerine koyabilir. Bu bizim kültürümüzün bir parçasıdır. Amacımız, üretim hatalarını önlemek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını tahmin etmek, problemleri önceden öngörmektir. Müşterimizin projemizden duyduğu memnuniyet, bizim başarımızın göstergesidir.

Art Tech'in Avrupa Firmaları ile Deneyimi

Tecrübelerimizi oluşturan, tüm projelerimizde müşterilerimiz ile operasyonel işbirliğine dayalı iyileştirmeler ve gerçekleştirilen öğretim uygulamalarından oluşmaktadır. Almanya, Fransa, İtalya ve Avrupa'daki diğer tüm müşterilerimizdeki müşterilerimiz gibi aynı makina, teçhizat, yazılım ve know-how'ı kullanmaktayız.

Art Tech üretim ekibi, özel kalıp seti imalatında deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır.

Modern Makine Hattı ve Hassas Üretim

5 eksen ve makineleri dahil olmak üzere üretim için üstün teknoloji makineleri kullanılmaktadır. Makinelerin bakımı, revizyonu ve lazer kalibrasyonları periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Üretim hattımızda bulunan klima sistemi, sıcaklık farklılıklarının neden olabileceği herhangi bir tolerans sapmasını önlemektedir. Üretimin her aşamasında özel ve sertifikalı göstergelerden yararlanılmaktadır. Daha hızlı ve yüksek hassasiyette bir üretim için her yıl makine parkurumuzu geliştirmekteyiz.

Her Aşamada Kalite Güvencesi ve CMM Raporlaması

En yüksek kaliteyi sağlamak için, üretimin her adımı operatörlerimiz ve kalite kontrol uzmanlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Hammadde girişiyle başlayarak, her işlem gelecekte referans olması için kaydedilmektedir. Teslimattan önce müşterilere 3D ölçüm protokolü sunulmaktadır.

İstikrarlı Performans ve Maliyet Etkinliği

Türkiye'de emek maliyeti pek çok Avrupa ülkesine kıyasla hala makul düzeydedir. Bu, Art Tech'in müşterilerine en uygun maliyetli teklifi sunmasını sağlayan avantajlarından biridir. Müşteriler, kalite, performans ve fiyat karşılaştırması yaptığında, Art Tech doğal olarak rakiplerinden bir adım önde gelmektedir.

Zamanında Teslimat

Zamanın hepimizin en değerli meselesi olduğuna inanıyoruz. Ne erken ne geç, TAM ZAMANINDA...

Normal üretim süresi, projenin boyutuna ve işçiliğine bağlı olarak 3-4 hafta civarındadır. Teslim süresi, İstanbul'dan Avrupa’daki her noktaya yapılan gönderilerin süreleri, normal şartlar altında 5-7 gün arasında değişmektedir. Sonuç olarak, projeler ortalama olarak 4-5 hafta içinde teslim edilmektedir ve bu iyi bir performans göstergesidir.